Producenci

Promocje

Ekspercki sklep motoryzacyjny skierowany dla właścicieli pojazdów użytkowych tj.: naczep, przyczep, samochodów dostawczych, ciężarowych i wielu  innych pojazdów. Kilkanaście lat doświadczeń związanych z zaopatrywaniem producentów zabudów tj. kontenery, chłodnie, wywrotki, naczepy, przyczepy przyczyniło się do powstania wysyłkowego sklepu z częściami i akcesoriami do różnego rodzaju zabudów samochodowych.

Zespół obsługujący sklep Beson.com.pl tworzą ludzie posiadający pasję i entuzjazm związany ze światem pojazdów użytkowych. Przyjemność jaką daje nam możliwość dostarczania części i akcesoriów do naczep, przyczep, zabudów samochodowych jest celem naszego zespołu. Staramy się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami z rynku zabudów chłodniczych, kontenerowych, skrzyniowych oraz plandek.

Różnorodność pojazdów i złożoność ich budowy stawia duże wyzwania przed naszym zespołem, lecz jak wspomnieliśmy wcześniej - robimy to z pasją. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli podzielicie się Państwo swoimi spostrzeżeniami związanymi z zakupionymi częściami lub elementami. Zachęcamy również do wzięcia udziału w sondzie dot. "Jaki asortyment powinien Twoim zdaniem pojawić się w sklepie?"

Drogi kliencie, jeżeli poszukujesz części lub akcesoriów do pojazdów użytkowych chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek i rad, aby proces poszukiwania zakończył się pomyślnie. Jeżeli pojawią się  wątpliwości, pytania wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Chętnie udzielimy bezpłatnie rad dotyczących wyboru części.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.

Zespół  BESON