Producenci

Promocje

Drążek rozporowy aluminiowy KIM 55 Profi 2100-2550 mm, 72-005-06

72-005-06

Nowy produkt

Belka rozporowa aluminiowa KIM 55 Profi 2100-2550 mm.

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 7 dni

383,39 zł brutto

Opis

Zakres pracy w mm2100-2550
Drążek pod listwę.tak
Trzpień drążka - fi mm.19

Więcej informacji

Aluminiowy drążek rozporowy pracujący w zakresie od 2100 mm do 2550 mm. Drążek standard dla pojazdów z nadwoziem furgonowym. Drążek rozporowy charakteryzuje się siłą blokowania BC*: 500 daN.  Belka rozporowa aluminiowa o wysokiej wytrzymałości i niskiej wadze dla optymalnej obsługi.  Belka rozporowa została wykonana ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości. Średnica rury wynosi fi 55 mm. Zakończenie teleskopu stanowi kuty trzpień fi 19 mm z wycięciem fi 8 mm. Drążek posiada zintegrowaną taśmę mierniczą max obciążenia daN.

Producent zaleca użytkowanie poziome drążka. Drążek odpowiedni do szyn aluminiowych Airline, listw z otworem fi 20 mm oraz listw drabinkowych, gdzie średnica pręta wynosi 8 mm. Innowacyjny system blokowania, regulacji drążka. 


 
 
 
 
Wskaźnik - Siła blokowania BC x 4 odpowiada maksymalnej dopuszczalnej masie ładunku w przypadku zabezpieczania w kierunku do tyłu.
 
Faktor 4 oznacza cztery razy większe bezpieczeństwo, cztery razy większą wygodę, cztery razy większą wszechstronność, a ponadto dzięki produktom Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK zabezpieczanie ładunku jest jeszcze cztery razy szybsze! Działanie produktów Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK opiera się na fizycznej zasadzie unieruchamiania formą kształtową. Oznacza to, że ładunek jest w pełni bezpiecznie utrzymywany w swoim położeniu, nie mając żadnego miejsca na ewentualny ruch. Bezpieczniej już się nie da!
 
Szybkość
Produkty Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK można precyzyjnie umieścić na właściwym miejscu w cztery sekundy – wystarczy nastawić pożądaną długość, ustawić w odpowiedniej pozycji, wpasować w złącza, ustalić położenie – i gotowe. Tak szybko zabezpiecza się ładunek w sposób nowoczesny i w najwyższym standardzie jakości
 
Wszechstronność
Produkty Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK dostępne są dla wszelkich możliwych długości i typów złącz. Oznacza to maksimum możliwych zastosowań. Tak różnorodnych jak ładunek – najlepsze rozwiązanie na codzienne wyzwania!
 
Wygoda
Produkty Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK są tak łatwe i intuicyjne w obsłudze, że kwestia zabezpieczenia ładunku staje się prawdziwą strefą komfortu: szybkie i łatwe zabezpieczenie oznacza również komfortową i bezstresową jazdę!
 
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie ładunku metodą kształtową za pomocą produktów allsafe JUNGFALK można wykonać niewielkim nakładem sił i środków. Siła blokowania BC x 4 odpowiada maksymalnej dopuszczalnej masie ładunku w przypadku zabezpieczania w kierunku do tyłu, np. dla drążka rozporowego KIM 55 Profi:
Siła blokowania BC = 500 daN x 4 = 2 000 daN (= 2,0 t ładunku)

Pliki do pobrania

Zabezpieczanie ładunku.

Wprowadzenie w zagadnienia związane z zabezpieczaniem ładunku.

Pliki do pobrania (1.9M)