Producenci

Promocje

Drążek rozporowy aluminiowy KIM 55 Profi 2100-2550 mm, 72-005-06

72-005-06

Nowy produkt

Belka rozporowa aluminiowa KIM 55 Profi 2100-2550 mm.

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 7 dni

657,84 zł brutto

Opis

Zakres pracy w mm2100-2550
Drążek pod listwę.tak
Trzpień drążka - fi mm.19

Więcej informacji

Aluminiowy drążek rozporowy pracujący w zakresie od 2100 mm do 2550 mm. Drążek standard dla pojazdów z nadwoziem furgonowym. Drążek rozporowy charakteryzuje się siłą blokowania BC*: 500 daN.  Belka rozporowa aluminiowa o wysokiej wytrzymałości i niskiej wadze dla optymalnej obsługi.  Belka rozporowa została wykonana ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości. Średnica rury wynosi fi 55 mm. Zakończenie teleskopu stanowi kuty trzpień fi 19 mm z wycięciem fi 8 mm. Drążek posiada zintegrowaną taśmę mierniczą max obciążenia daN.

Producent zaleca użytkowanie poziome drążka. Drążek odpowiedni do szyn aluminiowych Airline, listw z otworem fi 20 mm oraz listw drabinkowych, gdzie średnica pręta wynosi 8 mm. Innowacyjny system blokowania, regulacji drążka. 


 
 
 
 
Wskaźnik - Siła blokowania BC x 4 odpowiada maksymalnej dopuszczalnej masie ładunku w przypadku zabezpieczania w kierunku do tyłu.
 
Faktor 4 oznacza cztery razy większe bezpieczeństwo, cztery razy większą wygodę, cztery razy większą wszechstronność, a ponadto dzięki produktom Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK zabezpieczanie ładunku jest jeszcze cztery razy szybsze! Działanie produktów Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK opiera się na fizycznej zasadzie unieruchamiania formą kształtową. Oznacza to, że ładunek jest w pełni bezpiecznie utrzymywany w swoim położeniu, nie mając żadnego miejsca na ewentualny ruch. Bezpieczniej już się nie da!
 
Szybkość
Produkty Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK można precyzyjnie umieścić na właściwym miejscu w cztery sekundy – wystarczy nastawić pożądaną długość, ustawić w odpowiedniej pozycji, wpasować w złącza, ustalić położenie – i gotowe. Tak szybko zabezpiecza się ładunek w sposób nowoczesny i w najwyższym standardzie jakości
 
Wszechstronność
Produkty Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK dostępne są dla wszelkich możliwych długości i typów złącz. Oznacza to maksimum możliwych zastosowań. Tak różnorodnych jak ładunek – najlepsze rozwiązanie na codzienne wyzwania!
 
Wygoda
Produkty Faktor 4 firmy allsafe JUNGFALK są tak łatwe i intuicyjne w obsłudze, że kwestia zabezpieczenia ładunku staje się prawdziwą strefą komfortu: szybkie i łatwe zabezpieczenie oznacza również komfortową i bezstresową jazdę!
 
Bezpieczeństwo
Zabezpieczenie ładunku metodą kształtową za pomocą produktów allsafe JUNGFALK można wykonać niewielkim nakładem sił i środków. Siła blokowania BC x 4 odpowiada maksymalnej dopuszczalnej masie ładunku w przypadku zabezpieczania w kierunku do tyłu, np. dla drążka rozporowego KIM 55 Profi:
Siła blokowania BC = 500 daN x 4 = 2 000 daN (= 2,0 t ładunku)

Pliki do pobrania

Aluminiowe drążki rozporowe KIM

Aluminiowe drążki do zabezpieczania towaru w pojazdach dostawczych. Drążki rozporowe osadzane punktowo w listwach aluminiowych.

Pliki do pobrania (3.4M)

Aluminiowe drążki rozporowe SAM

Aluminiowe drążki z bezstopniową regulacją do blokowania ładunku w transporcie. Zakończenie okrągłe, gumowe stopki.

Pliki do pobrania (623.67k)

Uchwyty mocujące pasy.

Uchwyty mocujące od 500 kg do 8000 kg.

Pliki do pobrania (650.61k)

Uchwyty mocujące KERL

Uchwyty mocujące KERL osadzane w listwach podłogowych lub bocznych.

Pliki do pobrania (1.67M)

Aluminiowe szyny mocujące

Szyny aluminiowe, mocujące przystosowane pod osadzenie drążków rozporowych, uchwytów mocujących KERL.

Pliki do pobrania (3.52M)

Pasy transportowe

Pasy transportowe zakończone standardowym hakiem lub wybranym uchwytem mocującym KERL.

Pliki do pobrania (2.48M)