Producenci

Promocje

Drążek rozporowy aluminiowy czarny, regulacja 1550-2050 mm, 72-008-02

72-008-02

Nowy produkt

Belka rozporowa aluminiowa czarna 1550 -2050 mm, końcówka fi 19 mm

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 3 dni

479,01 zł brutto

Opis

Zakres pracy w mm1550-2050
Drążek pod listwę.tak
Trzpień drążka - fi mm.19

Więcej informacji

aluminiowy drążek rozporowy pionowy lub poziomy pracujący w zakresie od 1550 mm do 2050 mm. drążek standard dla pojazdów z nadwoziem furgonowym. drążek rozporowy pionowy lub poziomy charakteryzuje się siłą blokowania bc*: 160 dan.  belka rozporowa pionowa/pozioma aluminiowa o wysokiej wytrzymałości i niskiej wadze dla optymalnej obsługi. belka rozporowa pionowa/pozioma "sprężynuje" i nie wyskakuje z szyny. belka rozporowa została wykonana ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości. średnica rury wynosi fi 44 mm. zakończenie teleskopu stanowi kuty trzpień fi 19 mm.  nadaje się do recyklingu. drążek posiada czerwony przycisk do szybkiej regulacji. czarna osłona dodatkowo zabezpiecza aluminium przed zniszczeniem.  
 
waga 3,82 kg
 
końcówka drążka  fi 19.  
 
waga 3,29 kg
 
 
 
drążek rozporowy aluminiowy zabezpieczający transportowy
 
 
poniżej galerii załączyliśmy plik z real foto drążka - do pobrania. 


video - instrukcja obsługi.
 
 
 
 
wskaźnik - siła blokowania bc x 4 odpowiada maksymalnej dopuszczalnej masie ładunku w przypadku zabezpieczania w kierunku do tyłu.
 
faktor 4 oznacza cztery razy większe bezpieczeństwo, cztery razy większą wygodę, cztery razy większą wszechstronność, a ponadto dzięki produktom faktor 4 firmy allsafe jungfalk zabezpieczanie ładunku jest jeszcze cztery razy szybsze! działanie produktów faktor 4 firmy allsafe jungfalk opiera się na fizycznej zasadzie unieruchamiania formą kształtową. oznacza to, że ładunek jest w pełni bezpiecznie utrzymywany w swoim położeniu, nie mając żadnego miejsca na ewentualny ruch. bezpieczniej już się nie da!
 
szybkość
produkty faktor 4 firmy allsafe jungfalk można precyzyjnie umieścić na właściwym miejscu w cztery sekundy – wystarczy nastawić pożądaną długość, ustawić w odpowiedniej pozycji, wpasować w złącza, ustalić położenie – i gotowe. tak szybko zabezpiecza się ładunek w sposób nowoczesny i w najwyższym standardzie jakości
 
wszechstronność
produkty faktor 4 firmy allsafe jungfalk dostępne są dla wszelkich możliwych długości i typów złącz. oznacza to maksimum możliwych zastosowań. tak różnorodnych jak ładunek – najlepsze rozwiązanie na codzienne wyzwania!
 
wygoda
produkty faktor 4 firmy allsafe jungfalk są tak łatwe i intuicyjne w obsłudze, że kwestia zabezpieczenia ładunku staje się prawdziwą strefą komfortu: szybkie i łatwe zabezpieczenie oznacza również komfortową i bezstresową jazdę!
 
bezpieczeństwo
zabezpieczenie ładunku metodą kształtową za pomocą produktów allsafe jungfalk można wykonać niewielkim nakładem sił i środków. siła blokowania bc x 4 odpowiada maksymalnej dopuszczalnej masie ładunku w przypadku zabezpieczania w kierunku do tyłu, np. dla drążka rozporowego kim 44 profi:
siła blokowania bc = 300 dan x 4 = 1 200 dan (= 1,2 t ładunku)

Pliki do pobrania

Zabezpieczanie ładunku.

Wprowadzenie w zagadnienia związane z zabezpieczaniem ładunku.

Pliki do pobrania (1.9M)