Producenci

Promocje

Środek do czyszczenia hamulców, 500 ml, spray, 21-050 Zobacz większe

Środek do czyszczenia hamulców, 500 ml, spray, 21-050

21-050

Nowy produkt

Środek do czyszczenia hamulców 500 ml spray.

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 3 dni

11,41 zł brutto

Więcej informacji

Środek do czyszczenia hamulców o pojemności 500 ml, spray Chemasol. Cena za sztukę.  
Przy zakupie 12 sztuk przesyła GRATIS !!!!
Wysokoaktywny, specjalny środek czyszczący. Rozpuszcza samodzielnie olej, smar i inne zabrudzenia. Czyści i odtłuszcza hamulce, okładziny hamulcowe i elementy sprzęgieł. Niezbędny przy pracach montażowych. Neutralny dla środowiska. Środki aktywne i napędowe bez szkodliwych substancji.  Nr BAGT: 610184. Klasa substancji toksycznej: 4.
Przedstawiamy szeroką gamę produktów Chemasol do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów oraz warsztatów. Oferta obejmuje oprócz produktów do konserwacji i montażu, jak środek do czyszczenia hamulców, odrdzewiacz lub smar w sprayu, także środki do czyszczenia i pielęgnacji, w tym środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych, środki do czyszczenia tapicerki lub usuwania graffiti, specjalne środki do czyszczenia urządzeń w zakładach i warsztatach oraz produkty do ochrony i pielęgnacji skóry rąk.
Wszystkie produkty są silne w działaniu, bardzo skuteczne i wydajne. Ponadto w przeważającej części nie są to produkty standardowe, lecz stworzone specjalnie do określonych zastosowań, jak na przykład do czyszczenia pojazdów z zewnątrz, czy do czyszczenia posadzki w warsztacie.
Środki do konserwacji i produkty montażowe oszczędzają przede wszystkim czas i koszty. Przykładowo, środek do czyszczenia hamulców może być wykorzystywany w celu szybkiego i skutecznego odtłuszczenia elementów układu hamulcowego, co pozwala optymalnie je przygotować do dalszej naprawy. Za pomocą produktów czyszczących, jak środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych lub samochodowy szampon, można ponownie nadać pojazdom blask, co przyczyni się także do wydłużenia okresu użytkowania.
Zanieczyszczenia olejem lub smarem, ale także resztki farby i lakieru, mogą przyczepić się do rąk w sposób trudny do usunięcia. Dogłębne czyszczenie skóry wymaga zastosowania intensywnych w działaniu produktów, które stworzą jednocześnie ochronę dla skóry rąk przed ponownym przywieraniem smaru. Po oczyszczeniu skóra powinna zostać poddana pielęgnacji, aby zachowała swoją elastyczność i była chroniona przed popękaniem oraz zaczerwienieniem. Godnym polecenia w tym względzie jest seria środków do czyszczenia skóry rąk, obejmująca również produkty do pielęgnacji, które powinny być stosowane do ochrony przed agresywnymi czynnikami już przed przystąpieniem do pracy. 
Produkty marki Chemasol są wytwarzane wyłącznie w Niemczech i podlegają regularnej kontroli swojej skuteczności podczas wyczerpujących testów praktycznych. Do produkcji zostały użyte tylko najlepsze surowce, które odpowiadają aktualnym uwarunkowaniom ochrony środowiska.

Produkty powiązane