Producenci

Promocje

Środek do czyszczenia felg, 21-053 Zobacz większe

Środek do czyszczenia felg, 21-053

21-053

Nowy produkt

Środek do mycia felg.

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 3 dni

35,00 zł brutto

Więcej informacji

Środek do czyszczenia felg z rozpylaczem. Cena za sztukę. 
Przy zakupie 12 sztuk przesyłka GRATIS !!!! 
Koncentrat do gruntowego mycia felg stalowych i aluminiowych. Zabrudzenia, szczególnie ścier hamulcowy, olej, smar i zwykły brud uliczny są całkowicie usuwane. Dzięki niewielkiej lepkości produkt przyczepia się bardzo dobrze do felg, co powoduje lepsze oddziaływanie na brud i jego rozpuszczanie. Wartość pH: 1,4. Nr BAGT: 671563. Klasa substancji toksycznej: 4. Pojemność 1 litr. 
Przedstawiamy szeroką gamę produktów Chemasol do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów oraz warsztatów. Oferta obejmuje oprócz produktów do konserwacji i montażu, jak środek do czyszczenia hamulców, odrdzewiacz lub smar w sprayu, także środki do czyszczenia i pielęgnacji, w tym środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych, środki do czyszczenia tapicerki lub usuwania graffiti, specjalne środki do czyszczenia urządzeń w zakładach i warsztatach oraz produkty do ochrony i pielęgnacji skóry rąk.
Wszystkie produkty są silne w działaniu, bardzo skuteczne i wydajne. Ponadto w przeważającej części nie są to produkty standardowe, lecz stworzone specjalnie do określonych zastosowań, jak na przykład do czyszczenia pojazdów z zewnątrz, czy do czyszczenia posadzki w warsztacie.
Środki do konserwacji i produkty montażowe oszczędzają przede wszystkim czas i koszty. Przykładowo, środek do czyszczenia hamulców może być wykorzystywany w celu szybkiego i skutecznego odtłuszczenia elementów układu hamulcowego, co pozwala optymalnie je przygotować do dalszej naprawy. Za pomocą produktów czyszczących, jak środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych lub samochodowy szampon, można ponownie nadać pojazdom blask, co przyczyni się także do wydłużenia okresu użytkowania.
Zanieczyszczenia olejem lub smarem, ale także resztki farby i lakieru, mogą przyczepić się do rąk w sposób trudny do usunięcia. Dogłębne czyszczenie skóry wymaga zastosowania intensywnych w działaniu produktów, które stworzą jednocześnie ochronę dla skóry rąk przed ponownym przywieraniem smaru. Po oczyszczeniu skóra powinna zostać poddana pielęgnacji, aby zachowała swoją elastyczność i była chroniona przed popękaniem oraz zaczerwienieniem. Godnym polecenia w tym względzie jest seria środków do czyszczenia skóry rąk, obejmująca również produkty do pielęgnacji, które powinny być stosowane do ochrony przed agresywnymi czynnikami już przed przystąpieniem do pracy. 
Produkty marki Chemasol są wytwarzane wyłącznie w Niemczech i podlegają regularnej kontroli swojej skuteczności podczas wyczerpujących testów praktycznych. Do produkcji zostały użyte tylko najlepsze surowce, które odpowiadają aktualnym uwarunkowaniom ochrony środowiska.

Produkty powiązane